Profesjonalne

Kabiny lakiernicze

Firma

Nova Verta Polska

Firma

Nova Verta Polska

Kim jesteśmy ?

Nova Verta International S.p.A., to firma o ugruntowanej renomie, znana z doskonałej jakości w obszarach lakierowania, suszenia, ogrzewania oraz obróbki powietrza. Zainicjowawszy swoją działalność z silnym naciskiem na rozwój na rynku międzynarodowym, stała się jednym z najbardziej prestiżowych graczy w branży instalacji lakierniczych z produktami w pełni wyprodukowanymi we Włoszech.

Dzięki wyjątkowej sieci doświadczonych współpracowników międzynarodowych oraz nieustannemu dążeniu do doskonalenia, firma osiągnęła uznanie na arenie międzynarodowej. Kluczowe czynniki jej sukcesu to przede wszystkim innowacyjna technologia i niezmiennie wysoka jakość produktów, umiejętnie połączone z globalną ekspansją oraz rozbudowaną siecią dystrybucji.

V jak verniciatura

Lakierowanie, jako nakładanie powłok lakierniczych na powierzchnie różnego typu

E jak essiccazione

Suszenie czyli proces usuwania wilgoci z materiałów lub powierzchni

R jak riscaldamento

Ogrzewanie to proces podnoszenia temperatury do żądanych wartości

T jak trattamento

Przygotowanie lub obróbka powierzchni przed procesami lakierniczymi

A jak aria

Powietrze, przepływ powietrza związany z wentylacją, filtracją i obróbką powietrza

Nasza nazwa

Nasza firma wywodzi się z innowacyjnego podejścia do branży lakierniczej. Ponad 60 lat temu zostało zapoczątkowane nowe podejście które ustandaryzowało podejście do produkcji kabin lakierniczych. Nova (nowe), innowacyjne rozwiązania, modułowość, pełna konfigurowalność pozwala na zbudowanie komór lakierniczych z gotowych prefabrykatów, ustandaryzowanych części w praktycznie każdym rozmiarze oraz nawet dla najbardziej wymagających klientów.

To nas wyróżnia

Firma Nova Verta International produkuje komory lakiernicze zapewniające najwyższy poziom wydajności i efektywności technologicznej, cechują się wysokimi parametrami technicznymi, maksymalną efektywnością pracy, bardzo wysoką jakością oraz troską o zdrowie i środowisko. Wszechstronność i elastyczność to kolejne cechy, które umożliwiają wykorzystanie produktów Nova Verta w sektorze motoryzacyjnym, przemysłowym oraz w wielu innych gałęziach przemysłu.

Social media

Polska

Świat

Nova Verta International

Via Achille Grandi 35/43/45
42100 Arezzo
Italy

Nova Verta Polska

Nieznanego Żołnierza 30
41-922 Radzionków
Polska

Nova Verta International

Via Achille Grandi 35/43/45
42100 Arezzo
Italy

Nova Verta Polska

Nieznanego Żołnierza 30
41-922 Radzionków
Polska

Social media

Polska

Świat

© 2024 by Nova Verta Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.